Svatební šaty Srdcem

Galerie

Pro nevěsty jsme si připravily několik modelů šatů jako ukázku naší práce. Celé šaty se kompletně šijí v našem ateliéru. Jsou k dispozici k prohlédnutí i vyzkoušení během první zkoušky a nevěsta se může samozřejmě i inspirovat, pokud by jí některé zaujaly k vytvoření těch jejích.

Modely vyfocené na modelce jsou k dispozici i k zapůjčení. Odpovídají velikosti 38, mohou sedět i na o číslo menší či větší postavu.

V případě, že by Vás některý z modelů zaujal, nás neváhejte kontaktovat. Odpovíme Vám na všechny dotazy a rády poradíme.

Váš tým Srdcem

CENÍK

Cenu šatů na základě vaší představy vám samozřejmě sdělíme hned na první zkoušce. Ovšem vždy záleží na daných šatech, z jakého budou materiálu, zda budou celokrajkové či bez krajek, s dlouho vlečkou či bez a tak dále.

Šaty se však nejčastěji cenově pohybují mezi 

15 000 – 20 000 Kč.

Naším cílem je, abychom nevěstě ušily takové šaty, které si přeje, mohla si je nechat a dostatečně si je užít. Nebát se toho, že si je ušpiní a nemusela se starat o to, že je musí po víkendu vrátit do půjčovny nebo že je před ní měla jiná nevěsta a poničila je.

NÁŠ ATELIÉR

Poskytuje služby týkající se především svatebních šatů, které nevěstám šijeme na míru a nejsme tedy běžná půjčovna, se kterou se nevěsty nejčastěji setkávají. Náš sortiment je rozšířen o svatební závoje, podvazky a také topy a sukně pro družičky.

Pokud se rozhodnete k návštěvě ateliéru, budete si moci prohlédnout i vyzkoušet již ušité modely, abyste si mohla ucelit představu o tom, co vám sluší, jaká barva vám sedne a dle toho si nechat ušít svatební šaty pro váš velký den.

Můžete se těšit na soukromí a příjemnou atmosféru, kterou si můžete užít společně s vaším doprovodem.

Navštivte náš svatební ateliér, který vám umožní splnit vaše představy o svatebních šatech.