Svatební šaty Srdcem

SVATEBNÍ ŠATY

Plníme vaše představy o tom, jak by měly vypadat právě ty vaše vysněné svatební šaty. Šijeme šaty na míru, aby vám dokonale seděly a cítila jste se během svého svatebního dne úžasně.

Výběr máte z různých střihů, odstínů a krajek. Šaty budou tedy vždy originálem, který na sobě jiná nevěsta neměla.

PŘEDSTAVA O ŠATECH

Často se nás ptáte, zda musíte mít jasnou představu o svých svatebních šatech. Některé nevěsty představu mají, jiné zase ne a my jsme tu od toho, abychom vaší představu dotáhly do dokonalosti nebo s vámi vytvořily celé svatební šaty od prvopočátku.

Každé postavě lichotí jiný střih, a tak se může stát, že představa šatů dle obrázku se nakonec změní. Šaty se mohou odvíjet například od ročního období, ve kterém se svatba uskuteční – zvolení úzkých ramínek nebo naopak dlouhých rukávů.

Dále dle typu pleti, jelikož čistě bílý odstín šatů lichotí jen málokteré nevěstě, a tak, častějšími odstíny bývají slonová kost, smetanová nebo vanilková. Šaty mohou být splývavé, s velkou sukní, rozparkem nebo vlečkou a je jen na vás pro jaké šaty se rozhodnete.

My se postaráme o to, aby byly originální a byly jen VAŠE.

CENÍK

Cenu šatů na základě vaší představy vám samozřejmě sdělíme hned na první zkoušce. Ovšem vždy záleží na daných šatech, z jakého budou materiálu, zda budou celokrajkové či bez krajek, s dlouho vlečkou či bez a tak dále.

Šaty se však nejčastěji cenově pohybují mezi 

15 000 – 20 000 Kč.

Naším cílem je, abychom nevěstě ušily takové šaty, které si přeje, mohla si je nechat a dostatečně si je užít. Nebát se toho, že si je ušpiní a nemusela se starat o to, že je musí po víkendu vrátit do půjčovny nebo že je před ní měla jiná nevěsta a poničila je.

NÁŠ ATELIÉR

Poskytuje služby týkající se především svatebních šatů, které nevěstám šijeme na míru a nejsme tedy běžná půjčovna, se kterou se nevěsty nejčastěji setkávají. Náš sortiment je rozšířen o svatební závoje, podvazky a také topy a sukně pro družičky.

Pokud se rozhodnete k návštěvě ateliéru, budete si moci prohlédnout i vyzkoušet již ušité modely, abyste si mohla ucelit představu o tom, co vám sluší, jaká barva vám sedne a dle toho si nechat ušít svatební šaty pro váš velký den.

Můžete se těšit na soukromí a příjemnou atmosféru, kterou si můžete užít společně s vaším doprovodem.

Navštivte náš svatební ateliér, který vám umožní splnit vaše představy o svatebních šatech.