Svatební šaty Srdcem

NAŠE NEVĚSTY

Největší odměnou je pro nás vidět nevěstu v celé své kráse ve svatební den.
Z celého srdce děkujeme, že si vzpomenete, napíšete nám pár slov a pošlete fotografie.

Aneta Z.

Jak už název ateliéru napovídá… tady se opravdu šijí šaty srdcem!  ♥

Tak krásné, milé, veselé prostředí, které vytvářely tyto dvě dámy, to je prostě sen každé nevěsty. Obrovský zážitek, který budu mít už navždy spojen se svým velkým dnem a který bych opravdu přála každé nevěstě. Tomuhle se prostě žádná půjčovna šatů nevyrovná 🤷‍♀️ Se vším poradí, narovinu řeknou, co nebude lichotit, ale co naopak ano, jsou plné nápadů a zároveň naslouchají Vašim přáním a představám.

Na zkoušky jsem se opravdu těšila. A to nejen kvůli šatům, ale právě i díky té úžasné atmosféře, která na zkouškách byla. Z té poslední jsem odjížděla dojatá, šťastná a s šaty snů, které nikdo jiný nemá.

Ve svatební den jsem sklidila TOLIK lichotek, že se mi o tom ani nesnilo. A to nejen od mužů 😁 Můj manžel mi neustále opakoval, že jsem nejkrásnější nevěsta a že takové šaty vůbec nečekal.

A já… já si připadala krásná, výjimečná, sexy a zkrátka jsem se cítila opravdu úžasně 😍 Za celý den/večer jsem šaty nesundala. Byly tak pohodlné a lehoučké, že to opravdu nebylo potřeba.

A za to vše patří ještě jednou moje obrovské DĚKUJI těmto ženám ! Bez Vás by můj den nebyl tak krásný ♥

Michaela Ch.

Je to síce od našej svadby už nejaká doba, ale touto cestou by som sa Vám veľmi pekne chcela poďakovať nielen za ušitie pre mňa vysnívaných svadobných šiat, ale aj za skvelý prístup a atmosféru pri skúškach.

Keď som na internete konečne našla model šiat, pri ktorých som si povedala „tak toto sú ony, tie pravé a iné nechcem“ a potom zistila, že ich v celom Česku a Slovensku pravdepodobne nikde nepožičiam (hlavne keď bolo v tej dobe všetko zavreté, vrátane hraníc), prišla do úvahy možnosť skúsiť si dať šaty ušiť v mojom okolí a lepšie som sa rozhodnúť nemohla. Pretože konečný výsledok bol nakoniec ešte dokonalejší ako pôvodná predstava a hlavne boli „iba moje“.

Šaty boli priam rozprávkové, celý deň som sa v nich cítila ako princezná a o polnoci mi bolo ľúto, že už je čas ich prezliecť.

Váš prístup na skúškach bol super milý a profesionálny, zrealizovali ste moje všetky (a to nie vždy úplne reálne) predstavy a na výsledok Vašej práce budem spomínať do konca života, za čo Vám zo srdca ďakujem ❤
Ešte aj dnes, keď sa na tie šaty pozriem, sa musím usmievať ☺

Adéla M.

Milé dámy, 

za chvíli to bude měsíc od naší svatby a musím říct, že jsem se ještě nepřestala dojímat nad tou krásou. A vy na té nádheře máte lví podíl. Díky šatům od vás jsem se cítila krásná jako snad nikdy. Přicházela jsem do vašeho ateliéru s představou dvojdílných šatů, ale vy jste mou ideu posunuly mnohem dál. Šaty byly neobvyklé, rafinované a nádherně vzdušné. Bylo mi v nich celý den moc dobře. I od svatebčanů jsem sklidila spoustu chvály, dokonce mi několik mužů říkalo, že netušili, že i takhle mohou vypadat svatební šaty! Nejdůležitější, ale bylo, že jsem se líbila svým dvěma mužům svého srdce. 

Děkuju vám za vaši práci, pečlivost, profesionální přístup a nejmilejší zkoušky! Ať jste pořád tak dokonale doplňující se dvojice, Srdce vašeho ateliéru.

Michaela M.

Tak já už mám svůj den D za sebou a tak se musím pochlubit se svými úžasnými šaty. Dlouho jsem přemýšlela, zda si jít šaty půjčit do půjčovny anebo to risknout a nechat si šaty ušít. Vzhledem k tomu, že začátkem roku byly všechny půjčovny zavřeny, rozhodla jsem se pro ušití šatů na míru. 

Teď si říkám, že to tak asi mělo být, protože krásnější a lépe padnoucí šaty jsem si nemohla přát…šaty ve kterých jsem se cítila jako já, byly úžasně pohodlné, vzdušné a nikde mě nic neškrtilo a netáhlo, navíc jsem si je nechala udělat dole otevřené a popravdě je to asi ta nejpraktičtější věc u dlouhých šatů….

Chci Vám moc a moc poděkovat za tak krásné šaty. I když jsem neměla úplně jasnou představu o tom, jaké šaty bych chtěla nebo lépe, které by se na moji postavu hodily, dokázali jste vytvořit něco tak úžasného. A dokonce tam byly i moje vysněné kapsy. 😀

Takže Vám dvěma opravdu z celého srdce děkuji, za šaty, za Váš přístup, za krásnou atmosféru na zkouškách i za to, že jsem Vás mohla poznat. Jste fakt supr baby. 

Svatební ateliér Srdcem doporučuji všemi deseti. ✋✋

PS: Jo a ty kapsy… jsem opravdu naplno využila. 😃

Tereza Š.

Tak my už máme svůj velký den za sebou a byl úžasný i díky šatům, které pro mě holky ušily 🥰připadala jsem si jako princezna a vydržela v nich celý den a noc a kdybych mohla nosím je každý den 😅..

Moc vám děkuji nejen za ně, ale taky za zkoušky, které jsem u vás neprotrpěla jako někde zpocená v kabince v obchodě, ale vždycky si je moc užila a připadala si jako s kamarádkami na kafe. Dobrá nálada, spousta smíchu a nic nebyl problém 😊. Klidně bych se vdávala ještě jednou, kdybych věděla, že si zase nechám ušít šaty od vás 😁😍 děláte to opravdu Srdcem a to je vždycky poznat 😇!

Markéta L.

Krásný den přeji, chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat 💗 za krásné šatičky a posílám video na důkaz že se konečně dočkaly svého dnu 😃. Měla jsem je až do půlnoci na sobě, ke konci pršelo, ale vše krásně zvládly, jsou jen špinavé, ale bez jediného poničení. Úžasný co vydržely 💗 a půjdou zarámovat 💗, ať je máme pěkně na očích.

Ještě jednou děkuji za vše, úžasný a milý přístup, ať se vám moc daří a přejeme hodně šťastných nevěstinek.

Opatrujte se 💗

Barbora N.

Ještě jednou bych Vám chtěla i takto moc poděkovat – za krásné šaty, trpělivost se mnou a úžasné prostředí a atmosféru.

Já moc svatební typ nejsem, ale díky Vám jsem si to vybírání šatů moc užila. Výsledné šaty byly naprostá bomba a dalece předčily všechna má očekávání, pořád se s nimi ještě chodím mazlit. 😀

Takže ještě jednou moc děkuji, děláte svět hezčím a milejším místem.

Martina D.

Svatební ateliér Srdcem jsem sama volila na základě doporučení a nemohla jsem udělat líp.

Věřím, že je plno dobrých svatebních ateliérů a mnoho šikovných švadlen, ALE…V tomto ateliéru jsem se cítila jako na návštěvě u kamarádky, která náhodou umí velice dobře šít.

A nejen to, vizi svatebních šatů z mé hlavy dokázaly přenést do skutečnosti a vypadaly snad ještě lépe. Společně strávený čas velmi rychle ubíhal, tak když je člověku dobře a po třech setkání jsem si odvezla úžasné svatební šaty, ve kterých jsem se cítila krásně a pohodlně, až tak, že jsem v nich strávila obřad i oslavu.

Takže děkuji za tento zážitek a šaty, které na svatbě každý chválil a já zase chválila ateliér ❤️.

Hanka S.

Za šaty vám dvěma patří obrovský dík! Žádný salon by mi nedokázal dát to co vy.

Protože jsem hledala šaty pro sebe – jednoduché, lehoučké a hlavně pohodlné bylo jasné, že si je nechám ušít podle představ. Vy jste v ateliéru dokázaly moje představy během tří návštěv zrealizovat. Neuvěřitelný! A vydržela jsem v nich bez problému a se svěžím pocitem od rána až do rána 🙂 

Ženský, dělejte to jak to děláte dál! 

Přeju jen spokojené nevěsty a doufám, že až se nějaká kamarádka bude vdávat, bude to právě  v šatech od vás. 

Eliška B.

Zkušenost ve Vašem salónu byla jen a jen skvělá 🙂

Váš milý přístup a spoustu rad mi v představě, jak mají šaty vypadat, hodně pomohl. Nikdy jsem asi neměla přesně vysněné svatební šaty, ale chtěla jsem mít něco přirozeného, nic honosného a to se Vám určitě povedlo 😇 hlavně ta “lístečková krajka”.

Šaty byly krásné a vydržela jsem v nich až do rána.

Díky! ♥️

Denisa G.

Dobrý den 🙂
jen bych chtěla zaslat pozdrav, velké poděkování za nádherné šaty a fotku. Také ještě jednou dodatečně děkuji za skvělý přístup 🙂

PS: zasílám také video z cca 2tí hodiny ranní, jako důkaz, že v těchto šatech bych byla schopná tančit několik dní 🙂

(narozdíl od bot, které byly potřeba vyměnit 😃)

Jana T.

Děkuju holkám ze Svatebního ateliéru Srdcem, které mi ušily šaty přesně podle mých představ! 👗

Diana Ch.

Moc děkuji za šaty a sukně 🙂

Míša M.

Děkujeme za sukně a topíky! Naše outfitky se všem moc líbily.